Logo

سوالات متداول سیستم های حضور و غیاب

question دستگاه حضور و غیاب چیست ؟

پاسخ : دستگاه حضور و غیاب وسیله ای جهت ثبت تردد های پرسنل شامل ورود ، خروج ، مرخصی ، ماموریت و همچنین کنترل تردد پرسنل می باشد. این دستگاه ها که با سه فناوری تشخیص چهره ، اثرانگشت ، کارت و کلمه عبور در بازار عرضه شده اند، می توانند هویت فرد را با استفاده از انواع کارت، اثر انگشت یا چهره تشخیص دهند. ولی با توجه به اینکه امکان تغلب با کارت بسیار زیاد می باشد ، بهتر است که از دستگاه هایی با امکان تشخیص چهره و یا انگشت استفاده نمایید.

 

questionعلت استفاده از دستگاه حضور و غیاب در یک شرکت ، سازمان یا اداره چیست ؟

پاسخ : در اغلب موارد علت استفاده از دستگاههای حضور و غیاب ، مدیریت کامل فرآیند ورود و خروج پرسنل و محاسبه دقیق مدت کارکرد افراد و همچنین نظارت بر حضور پرسنل و گزارشات تحلیلی جهت بررسی میزان کارکرد مجموعه و مدیریت بر فرآیندهای مالی حقوق و دستمزد می باشد.

 

questionچه مدل دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه شما مناسب است ؟

پاسخ : دستگاههای حضور و غیاب یا مبتنی بر کارت کار می کنند یا مبتنی بر تشخیص اثر انگشت یا تشخیص چهره . البته اغلب مدلهای اثر انگشت یا تشخیص چهره با کارت نیز کار می کنند. علت بوجود آمدن نسل دستگاههای مبتنی بر اثر انگشت و چهره ، پیشگیری از سوء استفاده افراد در ثبت کارت به جای یکدیگر می باشد. با این تکنولوژی با توجه به منحصر بفرد بودن اثر انگشت یا چهره افراد ، احتمال سوء استفاده افراد در حد بسیار زیادی پایین خواهد آمد.

 

questionبرای مدلهایی که دارای باتری داخلی نیستند چه راهکاری وجود دارد و چه مشکلاتی بوجود می آید ؟

پاسخ : مدلهایی که دارای باتری داخلی نیستند، هنگام قطع برق ، امکان کار را نخواهند داشت ، ولی برای اطلاعات ذخیره شده در آنها هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. در صورت تمایل امکان استفاده از Mini UPS یا باتری پشتیبانی خارجی برای این مدلها وجود دارد که در اینصورت حدود هشت ساعت بدون برق کار می کند.


question نحوه ارسال دستگاه های حضور و و غیاب چگونه است ؟

پاسخ : هزینه ارسال دستگاه ها بر عهده شرکت داده پردازان می باشد و مشتری هیچ هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخت نمی کند. ارسال دستگاه ها از طریق TPG ، تیپاکس ، بارنامه هوایی و ... می باشد که بصورت 24 ساعته تحویل دستگاه ها انجام می شود. در برخی مناطق کشور هم که هیچ کدام از روش های ارسال عنوان شده وجود ندارد ، از طریق پست پیشتاز ، باربری یا اتوبوس ارسال می شود که در این صورت حداکثر 48 ساعته دستگاه به آن عزیزان تحویل داده می شود.

 

ask2questionوضعیت گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های حضور و غیاب به چه صورت می باشد ؟

پاسخ : کلیه دستگاه های حضور و غیاب شرکت داده پردازان ، شامل یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. البته پس از ده سال نیز همچنان به شما عزیزان خدمات پس از فروش ارائه خواهد شد. ضمناً با توجه اینکه دفتر خدمات پس از فروش در تهران مستقر می باشد ، در هنگام مشاهده هر گونه عیب در دستگاه ، دستگاه را به دفتر تهران ارسال نمایید تا تیم فنی شرکت خدمات گارانتی را برای شما انجام دهند . این نکته شایان ذکر است که کلیه خدمات گارانتی ما تنها در یک روز انجام می شود و به هیچ عنوان خریدار در صف گارانتی قرار نمی گیرد.

 

questionنرم افزار دستگاه هزینه ای دارد ؟

پاسخ : به همراه دستگاه حضور و غیاب ، یک نسخه نرم افزار حضور غیاب بصورت رایگان ( نسخه پایه ) ارسال می شود. شما می توانید امکانات این نرم افزار از این قسمت مشاهده نمایید.

نظرات مشتریان

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
 

با ما تماس بگیرید

تلفن ویژه

43 42 28 - 021

تلفن های دفتر مرکزی

14 61 34 88 - 021

15 61 34 88 - 021

تلگرام

237  0150  0912

238 0150 0912

 بررسی هویت شرکت .. کلیک کنید

نماد اعتماد الکترونیک

نشان ثبت رسانه های دیجیتال

logo-samandehi

بررسی هویت شرکت      |      شماره حساب های شرکت      |      گارانتی و خدمات پس از فروش    |      نحوه خرید و سفارش محصول      |      پشتیبانی

تمامی محصولات و خدمات این شرکت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پشتیبانی