قیمت دستگاه حضور و غیاب

حقیقتا ما در صده ای از تاریخ زندگی میکنیم کارهای زیادی در مناطق مختلف روبه پیشرقت  هستن و فعالیت دارند که تبادل مشاغل کشورها باهم از راه دور امری عادی است. و حالا سازمانی را در نظر بگیرید با تعداد پرسنل زیاد و کارایی بالا ایا میتوان به روش کاغذی تردد این کارکنان را کنترل نمود یا میتوان به روش حسابداری های قدیمی حقوق و اضافه کار این افراد را محاسبه کرد?انجام و درک این امر کاری دشوار و زیاد و با درصد خطای بالایی میباشد. بنابراین سیستم های ساعت زنی  و حضور و غیاب لازمه همه سازمان ها است و مورد استفاده قرار می گیرد تا از صحت حقوق کارمندان ، پیروی از مقررات زمان کار و افزایش بهره وری اطمینان حاصل شود. اما چطور و چگونه به کارایی این سیستم ها اطمینان کنیم? ما میدانیم.شرکت پردازش هوشمند پارسیان به تمامی چراهای ذهن شما پاسخ میدهد ا نکاتی که باید در نظر بگیرید;

انتظارات سیستم

اولین چیزی که باید به آن فکر کنید انتظارات شماست.چه تغییراتی را درطول ماه برای شرکت خود پیش بینی میکنید؟

مثلا:

*آیا کارمند شما دائما درمورد دستمزد ازشما استعلام میخواهد?

 

*آیا تعداد مرخصی هایی که کارمند شما از شما میخواهد تعداد بالایی در ماه است؟

*آیا شما نیاز به افزایش بهره وری خود دارید؟

*چه مدت مدیران ساعت کاری تیم خود را تصویب یا برنامه ریزی می کنند؟

همه این موارد نکاتی است که باید قبل از اجرای سیستمهای مدیریتی در نظر بگیرید. این راه حل باید به شما برای کارآمدتر کردن تجارت و نظم دهی و برآورده کردن انتظاراتتان استفاده شود.

*الگوهای کاری کارمندان

الگوهای کاری پیچیده در هر شرکت، مهارت های مورد نیاز در هر تغییر ، نرخ دستمزد متفاوت بر اساس سمت های کاری مانند یک سردرد برای مدیریت است. اگر الگوهای کاری در سازمان شما متنوع است و شما دسته بندی های مختلف پرداختی ، به عنوان مثال نرخ اضافه کاری ، کار در شیفت شب و غیره را دارید ، احتمالاً می خواهید یک سیستم ساعت زنی  و دستگاه حضور و غیاب را انتخاب کنید تا بتوانید به صورت دقیق بر آن نظارت داشته باشید در غیر این صورت ، دچار خطا و دغدغه های زیادی خواهید شد.

الگوهای کار و دستمزد کارکنان شما هنگام انتخاب یک سیستم باید مورد توجه اصلی باشد.

*گزینه های ساعت و زمان

جمع آوری سوابق حضور و غیاب کارمندان می تواند به صورت مختلف انجام شود ، اگر همه کارمندان شما در نقش میز مستقر هستند ، و در سازمان به صورت حضوری فعالیت میکنند شما فقط ممکن است نگران ساعت کاری بر روی وب و کامپیوتر باشید ، اما اگر کارمندانی دارید که از راه دور کار می کنند ، احتمالاً بیشتر علاقه مند به ساعت کاری و اطلاعات از طریق موبایل هستید

سیستم های حضور غیاب از طریق کارتRFID  ، اثرانگشت,تشخیص چهره و …. قابل دسترسی برای مدیران است.

*هزینه (قیمت)

مقدار بودجه شما و قیمت دستگاه حضور و غیاب نیز مورد توجه است. خواهید فهمید قیمت دستگاه حضور غیاب دارای سیستم عامل معتبر نسبت به یک دستگاه حضور و غیاب هزینه بالاتری دارند. اگرچه بودجه شما یکی از اصلی ترین نگرانی ها خواهد بود ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که سیستم مورد نظر شما برای سازمان شما مناسب است و با پیشرفت هایی که می خواهید در تجارت خود ایجاد کنید متناسب است.

*انتخاب صحیح

همه سازمانها برنامه ها وواهدافی برای رشد در آینده خواهند داشت ، بنابراین سیستم شما باید با آرزوهای تجاری شما توانایی افزایش داشته باشد. بنابراین انتخاب شما راجب سیستم مورد توجه است. همانطور که اکنون پیگیر سیستمی متناسب برای شرکت و سازمان خودهستید،باید این اطمینان راحاصل کنید که هزینه ای ک اکنون پرداخت میکنید برای سیستم مدنظر خود,دراینده نیز قابل استفاده و کارآمد و به روز است.

سیستم های کنترل تردد و دستگاه حضوروغیاب یک سرمایه گذاری مهم برای هر سازمان است ، بنابراین یافتن سیستمی که متناسب با سازمان شما باشد ضروری است.

ساعتهای بیومتریک اثر انگشت چیست؟

ساعت زمانی بیومتریک اثر انگشت ، که اغلب به عنوان ساعت زمان اسکن انگشت نیز خوانده می شود ، ابزاری برای پیگیری و مدیریت دستمزد ساعتی است. این سیستم های ساعت سنجی بیومتریک با استفاده از یک دستگاه اسکن انگشت به جای یک سیستم سنجاقک سنتی یا کارت ویزیت کار می کنند.

اغلب ساعتهای بیومتریک مبتنی بر اسکن انگشت با سایر سیستمهای شناسایی بیومتریکاشتباه گرفته می شوند. بر خلاف سیستم IAFIS (پایگاه داده استفاده شده توسط نیروی انتظامی) اکثر ساعتهای بیومتریک زمان فقط از اثر انگشت برای فرآیند ثبت نام کارمند استفاده می کنند پس از اتمام این روند ، تصویر اثر انگشت کنار گذاشته می شود. هیچ یک از ساعتهای بیومتریک تصاویر اثر انگشت کارمندان ثبت نام شده را ذخیره نمی کند.

چگونه یک دستگاه اثر انگشتی کار می کند؟

با راه اندازی سیستم ، کارکنان با استفاده از سیستم بیومتریک با اسکن اثر انگشت خود ثبت نام می کنند. با استفاده از این اسکن ، سیستم بخش هایی از اثر انگشت مثل شیارها ویا پستی و بلندی ها را نشان می دهد که نتیجه آن حساب کاربری شخصی برای هرکارمند بنابر احتساب کارهای مربوط به ان کارمند است که به آن ثبت نام بیومتریک میگویند. پس از ایجاد الگوی بیومتریک ، اسکن اصلی اثر انگشت کارمند دور ریخته می شود و فقط این الگو برای ارجاع در آینده ذخیره می شود.

ساعتهای اثر انگشت چگونه کار می کنند؟

ابتدا اثر انگشت یک کارمند در سیستم اسکن می شود. در مرحله بعد ، سیستم شیار ها و تفاوت ها را مشخص می کند. سرانجام ، الگوی بیومتریک بی نظیر یک کارمند ایجاد می شود.

وقتی یک کارمند از ساعت بیومتریک استفاده می کند ، اثر انگشت آنها به سرعت اسکن می شود و با الگوهای بیومتریک موجود در سیستم ذخیره می شود. اگر بین اثر انگشت و قالب تطابقی وجود داشته باشد ، سیستم به طور دقیق کارمند را مشخص می کند و به آنها اجازه می دهد ساعت بزند. و اگردبا الگو فرق داشته باشد احتساب هرگونه حساب و زمانی برای کارمند ممنوع است.

استفاده از دستگاه های اثر انگشتی چقدر آسان است؟

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نسبت به سیستمهای ساعت سنتی بسیار سریعتر و آسانتر است. هیچ دانش فنی خاصی برای کار با یک دستگاه بیومتریک موردنیاز نیست ، به این معنی که کارمندان در هر زمینه ای با هر سطح توان فنی می توانند به سرعت یاد بگیرند که چگونه با یک سیستم بیومتریک ساعت تردد خود را بزند.

سهولت کارکردن با آن به سادگی فشار دادن یک دکمه و اسکن انگشت یک کارمند است. این باعث صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری کارکنان می شود و در عین حال از بروز خطاهای رایج که در سیستم های ساعت سنتی نیز رخ می دهد جلوگیری می کند.

دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره پردازش هوشمند پارسیان به گونه ای طراحی شده است که کاربرد آنهارا برای کارمندان تا حد امکان ساده قراردهند.

در کل ، میزان مشکلی که در استفاده از ساعتهای بیومتریک وجود دارد بسیار محدود است و قابلیت تنظیم بالای آن باعث می شود تا مشاغل بتوانند برحسب نیاز به راحتی از آن استفاده کنند.

ساعتهای بیومتریک چقدر ایمن هستند؟

سیستم های بیومتریک به مراتب از سیستمهای رمز یا کارت سنتی ایمن تر هستند. ذاتاً ، تقلب در یک سیستم بیومتریک با اطمینان از اینکه کارمندان فقط می توانند با استفاده از اثر انگشت خود ، شناسایی شوند، از بین می روند. اگر کارمند عقب تر از برنامه باشد یا غایب باشد ، یک کارمند دیگر نمی تواند به طور تقلب اسم همکار خود راثبت کند و ساعت بزند. همین فن آوری مانع از تقلب و سواستفاده از اطمینان مدیریت میشود و مسئولیت پذیری کارمندان را بیشتر یا کمتر از ساعت کار می کنند ، تضمین می کند.

سیستم های بیومتریک پردازش هوشمند پارسیان  با توجه به حفظ حریم شخصی کاربران طراحی شده اند. فناوری استفاده شده توسط این سیستم های بیومتریک برای اهداف دیگری غیر از زمان و حضور و کنترل یا دسترسی قابل استفاده نیست. اسکن اثر انگشت بلافاصله پس از استفاده برای آنها دور ریخته می شود

کسب و کار شما می تواند یقین داشته باشد که با راه حل های ساعت بیومتریک بالاترین میزان و امنیت را میتواند ارائه دهد.

راه حل های مدیریت زمان بیومتریک مانند ساعتهای اثر انگشت به دلایل بسیاری در حال افزایش هستند. این فن آوری های تخصصی به مدیریت دسترسی ، از بین بردن سرقت زمان ، بهبود امنیت تجاری و ایجاد سریع و کارآمد در زمان بندی کمک می کنند.

در آخر نتیجه میگیرم گرچه قیمت دستگاه حضور و غیاب و کلی تر قیمت یک سیستم کنترل تردد از اهمیت بالایی برخوردار است اما در کوتاه ترین زمان بازگشت هزینه مستقیم از طریق محاسبه دقیق کسر کار و اضافه همچنین غیر مستقیم از طریق ایحاد نظم در محموعه بازگشت پذیر است.