تلفن : 15 الی 88346114-021  |  خط ویژه : 284243-021

تاریخ انتشار مطلب : 1399/01/04

اطلاعیه مهم و فوری : اضافه کردن تقویم و شیفت سال جدید

مشتری محترم در ارتباط با موضوع اضافه کردن سال مالی جدید ، تقویم و شیفت سال جدید به نرم افزار حضورغیاب مطالعه نکات زیر ضروری است:

برای اضافه کردن سال مالی جدید ، تقویم و شیفت سال جدید اقدامات زیر توسط شما مشتری گرامی قابل انجام خواهد بود:

[icon name=”hand-o-left” class=”” unprefixed_class=””] آن دسته از مشتریانی که در حال حاضر خدمات پشتیبانی فعال نزد شرکت دارند می توانند از طریق وب سایت اینترنتی  www.284243.ir درخواست پشتیبانی ثبت کنند تا خیلی فوری فرآیند اضافه کردن سال مالی جدید ، تقویم و شیفت سال جدید توسط کارشناسان بخش پشتیبانی شرکت از طریق نرم افزار Anydesk برایشان انجام گیرد.

[icon name=”hand-o-left” class=”” unprefixed_class=””] آن دسته از مشتریانی که خدمات پشتیبانی آن ها به اتمام رسیده و در حال حاضر خدمات پشتیبانی فعال نزد شرکت ندارند می توانند یکی از دو روش زیر را انجام دهند:

روش اول) خدمات پشتیبانی خود را تمدید نمایند تا فرایند اضافه کردن سال مالی جدید ، تقویم و شیفت سال جدید توسط کارشناسان بخش پشتیبانی شرکت از طریق نرم افزار Anydesk برایشان انجام گیرد.

 برای تمدید پشتیبانی بر روی لینک زیر کلیک نموده و در صفحه بعد موضوع پرداخت را گزینه ” اشتراک یکساله سامانه سیراف ” انتخاب نموده و پرداخت نمایید.

روش دوم) در صورتی که تمایلی به تمدید خدمات پشتیبانی ندارند می توانند با مقداری حوصله و وقت گذاشتن خودشان شخصاً برای اضافه کردن تعطیلات رسمی تقویم و تعریف شیفت سال جدید اقدام نمایند. برای این کار وارد محیط نرم افزار حضورغیاب شوید . ابتدا جهت احتیاط یک پشتیبان (بکاپ) از برنامه تهیه نمایید. سپس در محیط نرم افزار در منوی شیفت های کاری ابتدا در قسمت تقویم ، تعطیلات رسمی سال جدید را درج نمایید. سپس نسبت به تعریف شیفت سال جدید اقدام نموده در پایان کار پروسه تغییر شیفت پرسنل خود به شیفت سال جدید را انجام دهند.

تماس تلفنی