قیمت دستگاه حضور و غیاب

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره MB20

۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره MB30id

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضورغیاب ثبت چهره و اثرانگشت UF100 WiFi (mb300)

۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره MB2000

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UF600

۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UFace402

۱۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UFace302

۱۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UFace202 با باتری و WiFi

۱۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره UFace202 Pro+

۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی LX15

۴,۴۸۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی K14

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی K30

۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی F22 (با آداپتور)

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی iclock

۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت دستگاه حضور و غیاب  شرکت داده پردازان سیراف با در نظر گرفتن نیاز واقعی سازمان ها و اصناف با نرخ رقابتی تعیین شده است.محصولات ما با سنسورها و قطعات روز طراحی شده و با پشتیبانی از قوانین وزارت کار پاسخگوی نیازهای پرسنلی کلیه اصناف کشور عزیزمان ایران می باشد. محصولات ما عبارتند از دستگاه حضورغیاب تشخیص چهره،دستگاه اثرانگشتی،دستگاه حضورغیاب بر اساس اسکن کف دست ، دستگاه کارتی و دستگاه های چند کاره که ترکیبی از قابلیت های مذکور می باشند. دستگاه حضور غیاب با اهداف زیر توسط سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. ماشینی شدن فرایند ثبت ورود و خروج پرسنل اولین هدف می باشد. ماشینی شدن باعث جلوگیری از خطای انسانی ناشی از ثبت دستی می گردد.محاسبه عادلانه کارکرد افراد دومین هدف می باشد.سومین هدف برقراری انضباط کاری و افزایش بهره وری در کار و فعالیت سازمان می باشد. هر سازمان یا شرکت برای انتخاب دستگاه مناسب باید نکاتی را مورد توجه قرار دهد.مراکز اداری می توانند از دستگاه های اثرانگشتی استفاده نمایند.کارگاه های تولیدی و کارخانجات بهتر است از دستگاه های ترکیبی استفاده کنند.یعنی از دستگاهی که هم اثرانگشتی و هم سنسور تشخیص چهره یا کف دست داشته باشد. زیرا در محیط کارگاهی اثرانگشت افراد امکان دارد مخدوش و ناخوانا شود. پس از انتخاب دستگاه مناسب و خرید نوبت به راه اندازی آن می رسد. سامانه حضور و غیاب از دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است. بخش سخت افزار وظیفه ثبت تاریخ و ساعت تردد فرد را برعهده دارد. بخش نرم افزاری موظف است با دریافت ترددهای پرسنل از حافظه دستگاه و پردازش آن ها مطابق با شیفت کاری سازمان گزارش کارکرد پرسنل را صادر نماید.

18 دیدگاه :

 1. قصد خرید دستگاه ساعتزنی دارم. اما خودم همیشه در کارگاه بالا سر کارگرا نیستم. اگر خودم نباشم کارگر می تونن اطلاعات دستگاه رو دستکاری کنن؟ امنیت این دستگاه های ساعت زنی تا چقدره؟

  1. دوست گرامی – در دستگاه حضور و غیاب سیراف با تعریف مدیر ارشد می توانید از دستکاری دستگاه توسط افراد متفرقه و کارگران جلوگیری نمایید. به غیر از مدیر ارشد هیچ شخص دیگری امکان دستکاری یا تغییر اطلاعات دستگاه را نخواهد داشت.

 2. ببخشید دستگاه MB1000 دیگه موجود ندارید؟ خیلی دستگاه خوبیه خیلی عالی بود . الآن تو لیست محصولات شما نگاه کردم مدل MB1000 موجود نیست.

  1. با تشکر از دقت نظر شما
   مدل جدید MB2000 جایگزین آن شده است که دقیقا با همان کیفیت و مشخصات فنی تولید شده است.

 3. سلام و عرض ادب
  تشکر بابت ارسال سریع دستگاه – من چهاردهم دستگاه را سفارش دادم و روز پانزدهم یعنی فردای سفارش دستگاه تو اهواز به دست من رسید. مزاحم شدم که هم تشکر کنم و هم یه سوالی بپرسم. من به دلیل نوع کارم از تهران خرید های زیادی دارم ولی بقیه مثل شما سریع نمی فرستن و 3 یا 4 روز طول میکشه تا خریدم به دستم برسه – شما چطوری می فرستید که این قدر سریع به دست مشتری می رسه؟؟

  1. با سلام و احترام
   خوشحالیم توانسته ایم موجب رضایت شما از خدمات مون بشیم. ما برای ارسال سفارشات با شرکت های حمل و نقل کشوری قرارداد بلند مدت داریم و به دلیل تعداد بالای بسته های ارسالی معمولا با سرعت بیشتری ارسال میشن. سفارشات مراکز استان چنانچه تا قبل از ساعت 12 هر روز ثبت سفارش بشن 24 ساعته و سفارشات سایر شهرستان ها بسته به مسافت بین 2 الی 3 روز کاری تحویل می گردد.

 4. دستگاه K30 با اینکه قیمتش مناسب هست ولی خیلی دستگاه خوبیه. من قبلا با دستگاه گرون تر از این کار کردم ولی این کیفیت رو نداشت.فقط ظرفیتش کم هست . نمیشه ظرفیتش رو زیاد کرد؟

  1. دوست گرامی این دستگاه برای مشاغلی که تعداد پرسنل شون زیر 50 نفر هست مناسب است. چنانچه تعداد پرسنل شما به بیش از 50 نفر رسیده می توانید دستگاه P160 رو استفاده نمایید.

  1. در حال حاضر دستگاه حضور و غیاب LX15 در انبار موجود است. می توانید این مدل را خریداری نمایید. زیرا مشابه دستگاه حضور و غیاب LX15 است.

 5. با عرض سلام و خسته نباشید
  چند ماه پیش دستگاه تشخیص چهره MB2000 را از شرکت شما خریداری کردیم و در اداره نصب کردیم. طی چند ماه آینده قصد خرید چند تای دیگه از همین مدل رو داریم و قصد داریم در ادارات شهرستان نصب کنیم . می خواستم بپرسم آیا امکانش هست کلیه دستگاه های مستقر در ادارات شهرستان ها رو توسط اداره مرکز گزارش گیری کرد؟

  1. سلام بر شما و آرزوی توفیق
   بله – امکان کنترل یکپارچه و متمرکز چندین دستگاه حضورغیاب و گزارش گیری آن ها توسط یک نرم افزار از اداره مرکزی امکان پذیر است. راجع به این موضوع با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم رو در اختیار شما قرار دهند.

 6. با سلام
  بنده در سال 1395 یک دستگاه حضورغیاب اثرانگشتی FP306 خریداری کردم به دلیل رضایت از کیفیت و عملکرد دستگاه می خواستم دوباره یک دستگاه دیگه از همون مدل خریداری کنم . ولی تو سایت شما تو لیست محصولات مدل FP306 موجود نیست.

  1. مشتری گرامی سلام بر شما
   مدل FP306 در حال حاضر دیگر تولید نمی شود و نمونه ارتقا یافته آن مدل P160 است که در حال حاضر موجود داریم و در لیست محصولات شرکت درج شده است.دستگاه حضور و غیاب K14 هم تو همون رنج دستگاه FP306 می باشد.

 7. حدود 10 روز پیش دستگاه اثرانگشتی Uface را از شرکت شما خریدم ولی متاسفانه خیلی وقت ها اثرانگشت بچه ها رو نمی خونه

  1. مشتری گرامی ضمن تشکر از پیام شما
   برای مشاغلی مثل شما که آهن فروشی هستید چون پرسنل با دست کار سنگین انجام میدن و با آهن آلات در تماس هستن اثرانگشت شون ممکن است خیلی مطلوب نباشد. دستگاه Uface قابلیت جالبی دارد که شما وقتی برای اولین بار اثرانگشت یک نفر رو تعریف می کنید به کیفیت اثرانگشت فرد نمره ای از صفر تا 100 می دهد. اثر انگشت هایی که نمره 70 به بالا می گیرن خیلی خوب هستن و انگشت هایی که نمره زیر 70 می گیرن ضعیف بوده و در شناسایی ممکن است به مشکل بخورند. شما محبت کنید برای هر نفر چند اثرانگشت مثلا 2 تا از دست راست و 2 تا از دست چپ تعریف کنید و نگاه کنید ببنید کدام یک از این انگشت ها نمره بالای 70 می گیرد ، به پرسنل بگید با همون انگشتی که نمره بالای 70 گرفته روزانه ورود و خروج هایش رو ثبت کند.

 8. ما دستگاه حضورغیاب تشخیص چهره MB2000 رو اولش با تردید خریداری کردیم ولی الان که چند ما از خریدش گذشته کاملا دستگاه بی نقصی هست و خیلی راضی هستیم.
  از خدمات خوب شما سپاسگزارم.

  1. مشتری گرامی
   با تشکر از اظهار لطف شما که باعث دلگرمی مجموعه داده پردازان سیراف می گردد . بله دستگاه MB2000 از مدل های پرفروش شرکت هست که مورد استقبال مشتریان خوب ما قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.